Pénzügyi kontroller

  • Cég neve

    ITC Auto Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Keleti utca 2.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A cég pénzügyi területének irányítása
  • Pénzügyi részleg és az értékesítési adminisztráció vezetése az értékesítési vezetővel együtt
  • Számlázás, kontroller feladatok
  • Üzleti tervek, forecast-ok készítése
  • Kapcsolattartás külső könyvelővel és a társaság könyvvizsgálójával
  • Könyvelés felügyelete
  • Havi, negyedéves, éves zárási folyamatokban való aktív részvétel
  • Banki kapcsolattartás, banki adatszolgáltatások elkészítése
  • Könyvvizsgálat aktív támogatása
  • Belső szabályzatok kidolgozása és felügyelete a pénzügyi részlegen
  • Kintlévőségek vizsgálata és ezek jelentése a vezetőség felé
  • Cash flow napi ellenőrzése, likviditás tervezés
  • Riportok, elemzések, táblázatok készítése a vezetőség és a tulajdonosok részére
  • Kifizetések megtervezése és végrehajtása
  • Házi pénztár
  • Bérlista felügyelete, fizetések utalása
  • Belső felügyelet

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Precíz munkavégzés
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • 5 év releváns pénzügyi háttér
  • Erős Excel ismeret

Előnyt jelent

  • Autós cégnél végzett munkatapasztalat hasonló munkakörben.
  • K2D vállaltirányítási rendszer ismerete
  • könyvelői képesítés

Amit kínálunk

  • Laptop, mobil telefon
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Iskolakezdési támogatás
  • cafeteria juttatás
  • Versenyképes bérezés
  • Bejelentett törvényes foglalkoztatás
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Jó munkakörnyezet

Céginformáció

Vállalatunk, ITC Auto Hungary Kft. „Suzuki Világ”, 2006-ban alapított, japán tulajdonban lévő budaörsi székhelyű, esztergomi telephellyel rendelkező, Suzuki modellkereskedés és szakszerviz, kiemelkedő márkakereskedői tevékenységgel és folyamatosan bővülő ügyfélkörrel.

  • Fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzzal
  • Bérigény megjelölésével